Bierzecie ślub? Gratulacje!

Podjęliście decyzję o wspólnym przemierzeniu reszty życia – a to pierwsza z wielu decyzji, które Was czekają przy organizacji ślubu i wesela.

Na pewno zależy Wam, by wszystko wyglądało perfekcyjnie – będziecie dobierać kolory kwiatów, krój sukienki i garnituru, smak tortu, wygląd winietek i mnóstwo innych detali. Włożycie w to masę serca i pracy, a ja… zadbam o to, by Wasz album ślubny przypomniał Wam nawet po wielu latach, jak piękny był to dzień.

Na pewno zrobię wszystko, co w mojej mocy, byście byli zadowoleni. Zdjęcia będą na czas, dostaniecie ode mnie gotowe albumy i postaram się spełnić też te nietypowe marzenia. W tym dniu jestem dla Was! To Wy decydujecie, jak długo mam z Wami być i ile chcecie pokazać na zdjęciach Waszym gościom i światu.

Tęsknisz za fotografiami, które tętnią prawdziwym życiem? Uwielbiasz reportaże, których autor ma nieprawdopodobną zdolność zauważania niedostrzegalnych detali?

Mam tak samo.

Mam na imię Agata i robię zwyczajne zdjęcia niezwykłych ludzi. Niezwykłych, bo wiem, że w każdym z nas drzemie uśpione piękno.

Tworzę emocjonujące historie, w których główną rolę gra świeży, naturalny urok (zakochanych w sobie po czubki uszu młodych duchem ludzi.

Fotografie Cyk Cyk Studio to odkrywanie piękna ukrytego pod warstwą zwyczajności. To okruchy życia, przelotne spojrzenia i sympatyczne drobiazgi, które razem tworzą magię chwili.

Pakiety

Wybierzcie jeden z pakietów lub stwórzcie coś na swoje potrzeby!

Reportaż z dnia ślubu - ślub w kościele w Gdańsku, wesele w Godding w Sopocie

WYGODNY

DWÓCH FOTOGRAFÓW

Jesteśmy z Wami do 8 godzin w dniu ślubu.

Otrzymacie:
- minimum 450 zdjęć na pendrive
- galerię internetową z hasłem
- fotoalbum w pięknej oprawie

Sesja przedślubna - GRATIS!

4.800 zł

KLASYCZNY

Jestem z Wami do 8 godzin w dniu ślubu.

Otrzymacie:
- minimum 250 zdjęć na pendrive
- galerię internetową z hasłem
- fotoalbum w pięknej oprawie

3.500 zł

GODZINA PRACY W DNIU ŚLUBU: 350 zł

- ceremonia i zdjęcie rodzinne (do 2h): 700 zł
- obiad weselny (do 3h): 1050 zł
- przyjęcie weselne (do 6h): 2100 zł

DRUGI FOTOGRAF (do 10h): 1250 zł

SESJA (w innym terminie, do 2h): 700 zł

GALERIA ONLINE(dostępna na hasło): GRATIS

FOTOALBUM (30 stron): 700 zł

ZESTAW DLA RODZICÓW:
2 fotoalbumy (30 stron, 1 projekt) oraz 2 pendrive ze zdjęciami: 1000 zł

WYNAJEM INSTAXÓW NA WESELE (40 ZDJĘĆ): 600 zł

Fotografia
to odkrywanie piękna ukrytego pod warstwą zwyczajności.

To okruchy życia, przelotne spojrzenia i sympatyczne drobiazgi, które razem tworzą magię chwili.

Jeśli myślicie podobnie - spotkajmy się!

NAPISZCIE DO MNIE!

Ostatnie wolne terminy 2019 | Otwarte zapisy na 2020

Co najczęściej Was trapi?

Pytania

Jak długo będzie trzeba czekać na zdjęcia?

Odpowiedzi

Gotowe zdjęcia w formie galerii internetowej dostaniecie maksymalnie po dwóch tygodniach od daty ślubu lub sesji plenerowej.
Materiał w postaci plików cyfrowych oraz albumu będzie do odbioru trochę później - zazwyczaj do miesiąca od akceptacji projektu.. Zawsze jednak staram się oddać fotografie jak najszybciej, bo wiem, z jaką niecierpliwością na nie czekacie.

Pytania

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować termin?

Odpowiedzi

Jak najwcześniej po wyznaczeniu daty ślubu i zarezerwowaniu terminu w sali. Zwłaszcza, jeśli planujecie ślub w popularnych miesiącach letnich warto pomyśleć o tym, jak najszybciej, żeby Wasz termin nie był już zajęty.

Jednak nie wcześniej niż w roku poprzedzającym Wasz ślub - zapisy na 2021 rok zaczynam dopiero na początku 2020 roku.

Pytania

Czy dojeżdżasz poza województwo pomorskie?

Odpowiedzi

Oczywiście! Pracuję na terenie całej Polski - a w razie potrzeby również poza granicami, ale wówczas indywidualnie ustalam koszt dojazdu i noclegu.

Pytania

Czy masz zgodę na fotografowanie w miejscach sakralnych wydane przez Kurię?

Odpowiedzi

Tak, to podstawowy dokument dla fotografa ślubnego. Wielu księży wymaga ich od fotografów i kamerzystów pracujących podczas ślubów.

Pytania

Jak przebiega rezerwacja terminu?

Odpowiedzi

Jeśli podejmiecie decyzję o współpracy ze mną, będzie mi niezmiernie miło, że będę mogła towarzyszyć Wam w tym ważnym dniu. W tym momencie umówimy się na podpisanie umowy i wpłatę zadatku w wysokości 30% ustalonej ceny – to daje Wam gwarancję rezerwacji terminu. Drugą ratę opłacicie do dnia ślubu. Wszelkie potrzebne dane do przelewu będą w umowie.

Tuż przed ślubem skontaktuję się z Wami, by ustalić plan dnia – umówimy się na dokładne godziny w przypadku przygotowań, opowiecie mi, jakie atrakcje planuje dla Was wodzirej na weselu oraz przekażecie mi, na czyich zdjęciach zależy Wam szczególnie. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości – chętnie Wam doradzę!

Pytania

Kto wybiera zdjęcia do obróbki i do albumu?

Odpowiedzi

Wybierając mnie na swojego fotografa, daję Wam gwarancję, że zajmę się wszystkim, co dotyczy fotografii z Waszego dnia ślubu. Już podczas fotografowania wydarzeń tego dnia, myślę o tym, jakie kadry umieścić w Waszym albumie. Zapytam jednak o Wasze ulubione zdjęcia przed projektowaniem albumów.

Pytania

Skąd weźmiemy pomysł na plener?

Odpowiedzi

Podczas rozmowy wypytuję Was o to, gdzie się poznaliście, jakie są Wasze ulubione miejsca, jak lubicie spędzać czas. Na tej podstawie chętnie doradzę Wam miejsce na plener. Jeśli macie swoje ulubione - wybierzcie właśnie je. Najlepiej, by było to miejsce, w którym się dobrze czujecie!

01

Napiszcie do mnie!

I niech nasza wspólna przygoda się rozpocznie!