Wrażenia

Alicja i Przemek

Gorąco polecamy Agatę!

Agata była naszym fotografem ślubnym - i był to wspaniały wybór!
Pracowaliśmy nad sesją narzeczeńską (aby "oswoić się" z aparatem i móc wykorzystać zdjęcia w prezentach dla Rodziców), w dniu ślubu oraz sesją plenerową.
Agata jest profesjonalistką, która ma wiele pomysłów na to, by sesja wyszła jak najlepiej - a przy tym na sesji panuje bardzo przyjacielska atmosfera. Udostępnienie zdjęć w formie galerii internetowej to duże ułatwienie dla nas i Gości, a forma przekazania nam zdjęć w dużych formatach (ozdobny pendrive, kartka, zakładki do książek) jest niespotykana i przepiękna!

Będziemy mieć pamiątkę na całe życie i przepiękne zdjęcia. Gorąco polecamy współpracę z Agatą - nie będziecie zawiedzeni!

DALEJ...
(max-width: 768px) 370px, (max-width: 1024px) 556px, 100vw

Wrażenia

Asia i Paweł

Sesja z Agatą jest jak wypad na pogaduchy przy kawie!

Zero skrępowania, luźna atmosfera, a efekt zaskakujący. Agata umie stworzyć przemiły klimat i odpędza w sposób niezauważony myśli „czy wyglądam dobrze?”, „może powinnam inaczej się uczesać?”, wyciągając piękne, naturalne kadry niezależnie od sytuacji! Polecam gorąco, chyba, że wolicie spiętą, sztywną sesję ze szczękościskiem w tle – to nie ten adres ;)

DALEJ...
(max-width: 768px) 370px, (max-width: 1024px) 556px, 100vw

Wrażenia

Ola i Łukasz

Jeżeli ktoś potrafi ośmielić do zdjęć mojego męża to zasługuje na co najmniej order od Prezydenta. Zamówiona u Pani fotograf sesja zaręczynowa, ślubna, poślubna i świąteczna to najlepsza rzecz, jaka nas spotkała w życiu. Nigdy nie mieliśmy tylu wspólnych i pięknych zdjęć. Gorąco i szczerze polecam każdemu współpracę z Panią Agatą! :)

DALEJ...
(max-width: 768px) 370px, (max-width: 1024px) 556px, 100vw

Wrażenia

Olga i Tomasz

cu.dow.nie. - z pazurem!

To nie był łatwy ślub - USC zamiast kościoła, fatalna pogoda mimo majówki, panna młoda w fioletach, pan młody płochliwy, masa spóźnień z powodu korków... Agata pozostała ostoją spokoju, dobrego humoru i pocieszania, gdy mi troszkę puściły nerwy :) Złapała cudowne ujęcia, które nam jako parze młodej umknęły - konwersacje wśród rodziny i gości, emocje rodziców, detale - nie wyobrażam sobie, żeby dało się uroczystość (w trudnym, ciemnym wnętrzu!) obfocić lepiej

DALEJ...
(max-width: 768px) 370px, (max-width: 1024px) 556px, 100vw